| Brandi | Lucien Rochat |
| Koleksioni | Riviera |
| Modeli / Ref. | R0471617005 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Chronograph |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf |
| Diametri i kases | 44 mm |
| Trashësia e kases | 11.50 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive-elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri |
| Ngjyra e fushës | Blu me subdials kronografi |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Kristal safiri, kronograf premium sportiv, dial blu shumë elegant me finish polished |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us