| Brandi | Lucien Rochat |
| Koleksioni | Aurorae |
| Modeli / Ref. | R0453125505 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Përmasat e kases | 24 x 30 mm |
| Trashësia e kases | 7.40 mm |
| Forma e kases | Katrore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox + Diamante |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E bardhë / white dial |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Diamante në kasë, design elegant rectangular vintage style, model premium shumë i përshtatshëm për dhuratë dhe përdorim elegant |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us