Rreth Nesh

Verde Watches eshte nje kompani orash, bizhush dhe aksesoresh qe operon qe nga viti
1994. Ka nje game te gjere markash nderkombetare, per te cilat eshte shites i Autorizuar
dhe Distributor zyrtar per Shqiperine si: Montblanc, Longines, Raymond Weil, Rado, Tissot, Festina,
Gshock, Boss, Maserati, Philip Watch, Poljot, Edox, Philipp Plein, Jaguar, Balmain,
Tommy Hilfiger, Candino, Citizen, Calvin Klein, Versace, Swiss Military Hanowa, Casio,
Edifice, Protrek, Gc, Guess, Hugo, Daniel Wellington, Police, Cerruti, Bering, Lotus, Just
Cavalli, Esprit, Kenneth Cole, Chiarra Ferragni, Trussardi, Lucien Rochat.

Dërgesa në Shqipëri

Suport i menjëhershëm

Mbrojtja ndaj blerësit

Oferta Speciale

Në Tirane ndodhemi ne këto lokacione:

Hyrja e ish Bllokut, Rr. “Ibrahim Rrugova”

Coin, “Rr. Papa Gjon Pali II”, kati 0.

Galeria ETC, bulevardi “Bajram Curri”, kati 0

Ring Center, Rr. “Muhamet Gjollesha” kati 2

Toptani Shopping Center, Rr. “Abdi Toptani”

Rr. Abdyl Frasheri \ Libri Universitar

MontBlanc Boutique Tirana, Rruga Abdyl Frasheri.

Si dhe 15 pika shitje te tjera nga partneret tane.

Scroll To Top
  • Menu
Close
Home
0 Wishlist

Your Cart 0

Close

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Përdor Kuponin

verde10

për 10% ulje online

Open chat
Përshëndetje 👋