| Brandi | Lucien Rochat |
| Koleksioni | Bienne |
| Modeli / Ref. | R0453124516 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 31 mm |
| Trashësia e kases | 8.50 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox + Diamante |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver dial elegant |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Diamante në kasë, kristal safiri, finish polished, model elegant premium shumë i përshtatshëm për dhuratë |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us