| Brandi | Lucien Rochat |
| Koleksioni | Montreux |
| Modeli / Ref. | R0423115008 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, open-heart |
| Diametri i kases | 39 mm |
| Trashësia e kases | ~12 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante-klasike |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri |
| Ngjyra e fushës | Green navy me open-heart |
| Materiali i zinxhirit | Celik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Celik inox |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Open-heart dial me mekanizëm të dukshëm, kristal safiri, kombinim shumë elegant |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us