| Brandi | Lucien Rochat |
| Koleksioni | Montreux |
| Modeli / Ref. | R0423115007 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, open-heart |
| Diametri i kases | 39 mm |
| Trashësia e kases | 11.40 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante-klasike |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri |
| Ngjyra e fushës | Blu sunray me open-heart |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 30 m / 3 ATM |
| Veçori të tjera | Open-heart dial me mekanizëm të dukshëm, kristal safiri, fushe blu sunray shumë modern dhe premium |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us