| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | ECB-2300D-1AEF |
| Koleksioni | Edifice |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Analog + Digital, Bluetooth, Solar) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, kronograf, alarm, countdown, world time, lidhje Bluetooth, ndriçim, kalendar automatik, phone finder |
| Madhësia e kasës | 50.2 × 45.8 mm |
| Trashësia e kasës | ≈10.9 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | çelik inox (Carbon Core) |
| Materiali i xhamit | Mineral |
| Ngjyra e fushës | E zeze |
| Materiali i rripit | Bracelet çelik inox |
| Lloji i mbylljes | One-touch 3-fold clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Furnizimi me energji | Tough Solar (me dritë) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us