| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | EFB-730L-7AVUEF |
| Koleksioni | Edifice |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Chronograph) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, kronograf, datë |
| Diametri i kasës | 40 mm |
| Trashësia e kasës | ≈11 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Safir (Sapphire) |
| Ngjyra e fushës | Beige / Off-white |
| Materiali i brezit | Lëkurë natyrale |
| Lloji i mbylljes | Buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us