| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | EFB-109D-3AVEF |
| Koleksioni | Edifice |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Analog) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kasës | 38 mm |
| Trashësia e kasës | ≈9 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Safir (Sapphire) |
| Ngjyra e fushës | Jeshile |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Lloji i mbylljes | Fold-over clasp me siguri |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us