| Brandi | Tommy Hilfiger |
| Modeli / Ref. | 1782899 |
| Koleksioni | Savannah |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kasës | 32 mm |
| Trashësia e kasës | ≈7.5 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox (silver tone) |
| Ngjyra e kasës | Silver |
| Materiali i xhamit | Mineral |
| Ngjyra e fushës | Silver |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 3 ATM (30 m) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us