| Brandi | Tommy Hilfiger |
| Modeli / Ref. | 1782892 |
| Koleksioni | Jade |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kasës | 30mm |
| Trashësia e kasës | ≈7.5 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox (gold tone) |
| Ngjyra e kasës | Gold |
| Materiali i xhamit | Mineral |
| Ngjyra e fushës | Gold |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Gold |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 3 ATM (30 m) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us