| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1204171105100 (T120.417.11.051.00) |
| Koleksioni | Seastar 1000 / T-Sport |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Swiss Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf |
| Diametri i kases | 45.5 mm |
| Trashësia e kases | ~12.8 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me anti-reflektim |
| Ngjyra e fushës | E zezë (black dial) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox (me sisteme sigurie & zgjatues zhytjeje) |
| Lloji i mbylljes | Folding clasp / clasp sigurie me diver extension |
| Rezistenca ndaj ujit | 300 m / 30 ATM |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us