| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1204071108101 (T120.407.11.081.01) |
| Koleksioni | Seastar 1000 |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatik Swiss Made – Powermatic 80 |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, dritare datë |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | ~12.7 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox me bezelin ceramic |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Gri (grey dial) |
| Materiali i zinxhiriti | Bracelet çelik inox (me sistem quick‑release) |
| Lloji i mbylljes | Folding clasp me sigurim dhe zgjatues zhytjeje |
| Rezistenca ndaj ujit | 300 m / 30 ATM |
| Rezerva e fuqisë | Rreth 80 orë |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us