| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1202101104100 (T120.210.11.041.00) |
| Koleksioni | Seastar 1000 |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Swiss Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, dritare datë |
| Diametri i kases | 36 mm |
| Trashësia e kases | Rreth 9.7 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Blu (blue dial) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Lloji i mbylljes | Folding clasp me sigurim |
| Rezistenca ndaj ujit | 300 m / 30 ATM |
| Gjinia | Unisex / Meshkuj & Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us