| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T9314074103101 (T931.407.41.031.01) |
| Koleksioni | PRX Powermatic 80 / T-Gold |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatik Swiss Made (Powermatic 80) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 40 mm |
| Trashësia e kases | ~10.9 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox 316L me bezelin prej **18 K ari të verdhë** |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox (me sistem shkëputjeje të shpejtë) |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Rezerva e fuqisë | Rreth 80 orë (Powermatic 80) |
| Gjinia | Meshkuj / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us