| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T9312074135100 (T931.207.41.351.00) |
| Koleksioni | PRX Powermatic 80 |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatik (Swiss Made) – Powermatic 80 |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 35 mm |
| Trashësia e kases | ~10.9 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox 316L me bezelin prej 18 K ari rozë |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Blu e ngrirë (ice blue) |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox bracelet me sistem shpejtë shkëputjeje |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp (me butona) |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Rezerva e fuqisë | 80 orë |
| Gjinia | Unisex / Meshkuj & Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us