| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1518222203100 (T151.822.22.031.00) |
| Koleksioni | PRC 100 Solar |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Solar Quartz – Lightmaster Solar (energie nga drita) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 34 mm |
| Trashësia e kases | Rreth 9.14 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox me veshje PVD ngjyrë ari i verdhë |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri rezistent ndaj gërvishtjeve |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox bicolor (silver & gold PVD) me sistem quick-release |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Gjinia | Femra / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us