| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1504101601100 (T150.410.16.011.00) |
| Koleksioni | PR 100 |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Swiss Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 40 mm |
| Trashësia e kases | 8.25 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox (stainless steel) |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri rezistent ndaj gërvishtjeve |
| Ngjyra e fushës | E bardhë (white) |
| Materiali i rripit | lëkurë me teksturë alligator, i zi (me quick-release pins) |
| Lloji i mbylljes | Buckle standarde |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Gjinia | Meshkuj / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us