| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T9322074604600 (T932.207.46.046.00) |
| Koleksioni | Le Locle |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatik Swiss Made |
| Kalibri | Caliber 7 3/4″″″ Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 29 mm |
| Trashësia e kases | Rreth 8.95 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox me bezelin prej **18 K ari rosegold** |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri rezistent ndaj gërvishtjeve me antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Blu (sunray) |
| Indekset | 12 diamante si tregues ≈ 0.05 ct |
| Materiali i zinxhirit | Lëkurë alligator-style blu me sistem quick-release |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 30 m / 3 ATM |
| Rezerva e fuqisë | Rreth 48 orë |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us