| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1584073603100 (T158.407.36.031.00) |
| Koleksioni | Classic Dream |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatik, Swiss Made – Powermatic 80 |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 40 mm |
| Trashësia e kases | ~10.23 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox 316L me veshje rose gold PVD |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri rezistent ndaj gërvishtjeve |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver |
| Materiali i rripit | Lëkurë kafe (alligator-style)** |
| Lloji i mbylljes | buckle standarde |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Rezerva e fuqisë | 80 orë |
| Gjinia | Meshkuj / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us