| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1166171105701 (T116.617.11.057.01) |
| Koleksioni | Chrono XL Classic |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetsre |
| Tipi i mekanizmit | Swiss Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf (30 min, 1/10 s, sekonda) |
| Diametri i kases | 45 mm |
| Trashësia e kases | ~11 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri rezistent ndaj gërvishtjeve |
| Ngjyra e fushës | E zezë (black) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox (brushed + polished) |
| Lloji i mbylljes | Folding clasp / clasp sigurie me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us