| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1394072203800 (T139.407.22.038.00) |
| Koleksioni | Chemin des Tourelles |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatik Swiss Made – Powermatic 80 |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 42 mm |
| Trashësia e kases | Rreth 11.3 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox me veshje PVD ari rosë |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri i rezistent ndaj gërvishtjeve, anti-reflektues |
| Ngjyra e fushës | Argjend / silver sunray |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox me detaje PVD rosë (bicolor) |
| Lloji i mbylljes | Folding clasp / clasp sigurie |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Rezerva e fuqisë | Rreth 80 orë |
| Gjinia | Meshkuj / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us