| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1564102229101 (T156.410.22.291.01) |
| Koleksioni | Ballade |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Swiss Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 40 mm |
| Trashësia e kases | ~8.25 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox 316L me veshje rose gold PVD |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me antirefleks |
| Ngjyra e fushës | Kafe / brown sunray |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox me kombinim ngjyrash (grey + rose gold)** |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Gjinia | Meshkuj / Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us