| Brandi | Tissot |
| Modeli / Ref. | T1562101104100 (T156.210.11.041.00) |
| Koleksioni | Ballade |
| Garancia | 2 vjeçare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Swiss Quartz (me bateri) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | 34 mm |
| Trashësia e kases | ~8.25 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | 316L çelik inox (stainless steel) |
| Materiali i xhamit | Kristal safiri me antireflektim |
| Ngjyra e fushës | Blu (sunray / guilloché)** |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox (me sistem shpejtë shkëputjeje) |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp me butona |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us