| Brandi | Philipp Plein – Date Superlative |
| Referencë | PWNFA0325 |
| Mekanizëm | Quartz |
| Diametri i kases | ≈ 28 mm |
| Gjinia | Femrash |
| Materiali i kases | Çelik inox / PVD gold coated (bicolor) |
| Xhami | Mineral |
| Fusha | Gjelbër guilloché me logo “Plein” dhe indeksues prej kristali |
| Funksionet | Orë, minuta, sekonda; datë |
| Zinxhiri | Çelik inox bicolor |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m (5 ATM) |
| Pesha | ≈ 76 g |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us