| Brandi | Philipp Plein |
| Koleksioni | Date Superlative Gent |
| Referenca | PWMFA0425 |
| Mekanizëm | Quartz |
| Materiali i kases | Çelik inox (me PVD të artë) |
| Diametri i kases | ≈ 41 mm |
| Gjinia | Meshkujsh |
| Xhami | Mineral |
| Ngjyra e fushës | Grey sunburst me datë në 3 h |
| Zinxhiri | Çelik inox, 20 mm, ngjyrë argjendi dhe ar |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Pesha | ≈ 130 g |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us