| Brandi | Philipp Plein – Date Superlative |
| Referencë | PWNFA0125 |
| Mekanizëm | Quartz |
| Gjini | Femrash |
| Funksione | Orë, minuta, sekonda; datë në 3h |
| Diametri i kases | 28 mm |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Xhami | Mineral |
| Fusha | E zezë me logon Philipp Plein dhe indekse prej kristali |
| Zinxhiri | Çelik inox silver |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m (5 ATM) |
| Pesha | ≈ 76 g |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us