| Brandi | Orient |
| Modeli / Ref. | RA-AC0029E30B |
| Koleksioni | Bambino |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kasës | 40.5 mm |
| Trashësia e kasës | 12.3 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Ngjyra e kasës | Silver |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral (domed) |
| Ngjyra e fushës | Jeshile |
| Materiali i rripit | Lëkurë natyrale |
| Ngjyra e rripit | Kafe |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Rezerva e energjisë | ≈40 orë |
| Rezistenca ndaj ujit | 3 ATM (30 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us