| Brandi | Orient |
| Modeli / Ref. | TAG02004B0 |
| Koleksioni | Contemporary / Open Heart |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, Open-Heart |
| Diametri i kasës | 41 mm |
| Trashësia e kasës | ≈13 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zeze |
| Materiali i brezit | Lëkurë |
| Ngjyra e zinxhirit | E zezë |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Rezerva e energjisë | ≈40 orë |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us