| Brandi | Orient |
| Modeli / Ref. | RA‑AA0C02L39B |
| Koleksioni | Classic / TriStar |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kasës | 43 mm |
| Trashësia e kasës | rreth 11 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Blu |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp / sigurie |
| Rezerva e energjisë | ≈40 orë |
| Rezistenca ndaj ujit | 3 ATM / 30 m |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us