| Brandi | Michael Kors |
| Modeli / Ref. | MK4944 |
| Koleksioni | Petite Lexington |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (3-hand) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kasës | 19 mm |
| Trashësia e kasës | ≈7 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox PvD gold |
| Ngjyra e kasës | PVd Gold |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Gold me kristale pavé |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox pvd gold |
| Ngjyra e zinxhirit | Gold |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us