| Brandi | Michael Kors |
| Modeli / Ref. | MK4906 |
| Koleksioni | Essex |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (3-hand) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kasës | 36.5 mm |
| Trashësia e kasës | ≈8 mm |
| Forma e kasës | Drejtkëndore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Ngjyra e kasës | Silver |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushes | Silver |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver |
| Lloji i mbylljes | Fold-over clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us