| Brandi | Lucien Rochat |
| Modeli / Ref. | R0471616004 |
| Koleksioni | Iconic |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Chronograph |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, kronograf, datë |
| Diametri i kasës | 43 mm |
| Trashësia e kasës | 11.3 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Ngjyra e kasës | Silver |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | gold |
| Materiali i lekures | Lëkurë natyrale |
| Ngjyra e lekures | Kafe |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 3 ATM (30 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us