| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | GM-2100YMG-9AER |
| Koleksioni | G-Shock Fine Metallic / GM-2100 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Analog-Digital |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, world time, kronometër, countdown timer, 5 alarme, kalendar automatik, LED light |
| Përmasa e kasës | 49.3 × 44.4 mm |
| Trashësia e kasës | 11.8 mm |
| Forma e kasës | Octagonal |
| Materiali i kasës | Çelik inox + resin |
| Ngjyra e kasës | Gold (ion-plated) |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zezë |
| Materiali i rripit | Tough silicone |
| Ngjyra e rripit | Gold |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Pesha | ≈84 g |
| Rezistenca ndaj ujit | 20 ATM (200 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us