| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | GM-2100N-2AER |
| Koleksioni | G-Shock Metal Covered (CasiOak) |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Analog-Digital |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, world time, kronometër, countdown timer, 5 alarme, kalendar automatik, LED light |
| Përmasa e kasës | 49.3 × 44.4 mm |
| Trashësia e kasës | 11.8 mm |
| Forma e kasës | Octagonal |
| Materiali i kasës | Resin + çelik inox |
| Ngjyra e kasës | Blu (ion plated) |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Blu |
| Materiali i rripit | Resin |
| Ngjyra e rripit | Blu |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Pesha | ≈72 g |
| Rezistenca ndaj ujit | 20 ATM (200 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us