| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | GBD-200UU-9ER |
| Koleksioni | G-Shock G-Squad |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Digital (Bluetooth) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, world time, kronometër, timer, alarm, step tracker, kalorimetër, Bluetooth smartphone link |
| Përmasa e kasës | 48.4 × 45.9 mm |
| Trashësia e kasës | 15 mm |
| Forma e kasës | Katror |
| Materiali i kasës | Resin |
| Ngjyra e kasës | Gri / Off-white |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Tipi i ekranit | Digital (MIP LCD) |
| Materiali i rripit | Resin |
| Ngjyra e rripit | Gri |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Pesha | ≈58 g |
| Rezistenca ndaj ujit | 20 ATM (200 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us