| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | GA-2100K-1AER |
| Koleksioni | G-Shock GA-2100 (CasiOak) |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Analog-Digital |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, world time, kronometër, countdown timer, 5 alarme, kalendar automatik, LED light |
| Përmasa e kasës | 48.5 × 45.4 mm |
| Trashësia e kasës | 11.8 mm |
| Forma e kasës | Octagonal |
| Materiali i kasës | Carbon Core Guard (carbon / resin) |
| Ngjyra e kasës | E zezë / transparente |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zezë me detaje neon jeshile |
| Materiali i rripit | Resin (bio-based) |
| Ngjyra e rripit | E zezë transparente |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Pesha | ≈51 g |
| Rezistenca ndaj ujit | 20 ATM (200 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us