| Brandi | Fossil |
| Modeli / Ref. | ES5465 |
| Koleksioni | Carlie |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Three-Hand) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda |
| Diametri i kases | 35 mm |
| Trashësia e kases | ~9 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Ngjyra e kases | Gold tone |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Gold (sunray) |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Gold tone |
| Lloji i mbylljes | Folding clasp / jewelry clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us