| Brandi | Festina |
| Modeli / Ref. | F20098/1 |
| Koleksioni | Swiss Made Grace |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta |
| Diametri i kasës | 29 mm |
| Trashësia e kasës | 6.5 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox pvd gold |
| Ngjyra e kasës | Pvd gold |
| Materiali i xhamit | Safir (Sapphire) |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox pvd gold |
| Ngjyra e zinxhirit | Pvd gold |
| Lloji i mbylljes | Butterfly clasp (fshehur) |
| Rezistenca ndaj ujit | 5 ATM (50 m) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us