| Brandi | Festina |
| Modeli / Ref. | F20095/1 |
| Koleksioni | Swiss Made Automatic |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic (Soprod P024 – Swiss Made) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, Open Heart |
| Diametri i kasës | 40 mm |
| Trashësia e kasës | ≈10.7 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox |
| Ngjyra e kasës | Silver |
| Materiali i xhamit | Safir (Sapphire) |
| Ngjyra e fushës | Silver Skeleton |
| Materiali i rripit | Lëkurë natyrale |
| Ngjyra e rripit | Black |
| Lloji i mbylljes | Buckle |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us