| Brandi | Festina |
| Modeli / Ref. | F20090/4 |
| Koleksioni | Swiss Made |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Automatic ( Swiss Made) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kasës | 41 mm |
| Trashësia e kasës | ≈8 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox 316L |
| Ngjyra e kasës | Celik inox |
| Materiali i xhamit | Safir (Sapphire) |
| Ngjyra e fushës | E zeze |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us