| Brandi | Festina |
| Modeli / Ref. | F20088/5 |
| Koleksioni | Swiss Made Classic |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz (Swiss Made) |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kasës | 29 mm |
| Trashësia e kasës | ≈9.5 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Çelik inox 316L |
| Ngjyra e kasës | Silver |
| Materiali i xhamit | Safir (Sapphire) |
| Ngjyra e fushës | Mother of Pearl Green |
| Materiali i zinxhirit | Bracelet çelik inox PVD Gold |
| Ngjyra e zinxhirit | Silver Two-Tone |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us