| Brandi | Festina |
| Modeli | F20724/1 |
| Koleksioni | Chrono Bike |
| Garancia | 2 vjecare ndërkombëtare |
| Ngjyra e fushës | Argjend me detaje blu |
| Tipi i Mekanizmit | Quartz (bateri) |
| Kalibri i Mekanizmit | Japonez |
| Diametri i kases | 45.5 mm |
| Trashësia e kases | 14.4 mm |
| Forma e kases | Rrethore |
| Materiali i kases | Çelik inox 316L |
| Materiali i xhamit | Xham mineral |
| Fusha | Analog me tre akrepa dhe tregues të datës në orën 4 |
| Funksione shtesë | Kronograf (1/1 sekondë, 60 minuta, 24 orë), tregues i datës |
| Rezistenca ndaj ujit | 200 m (20 ATM) |
| Gjinia | Meshkuj |
| Ngjyra e rripit | Argjend |
| Materiali i rripit | Çelik inox 316L |
| Gjerësia e rripit | 21.95 mm |
| Lloji i mbylljes | Kapëse me palosje |
| Përshtatshmëria për kyçin | E rregullueshme sipas nevojës |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us