| Brand | CASIO |
|---|---|
| Collection | EDIFICE |
| Model | EQB 500L-1A |
| Movement | solar power (Tough solar) |
| Water resistance | 100M/10ATM |
| Crystal | mineral |
| Gender | men’s |
| Type | analog |
| Weight | 98 g |
| Case colour | silver tone |
|---|---|
| Material | stainless steel |
| Diameter | 48,1 mm |
| Thickness | 14,1 mm |
| Shape | round |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us