| Brandi | Casio |
| Modeli / Ref. | WS-1800-1AVEF |
| Koleksioni | Casio Collection Digital |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz Digital |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, world time, kronometër, timer, alarm, kalendar automatik, LED light |
| Përmasa e kasës | 48.2 × 45 mm |
| Trashësia e kasës | 13.8 mm |
| Forma e kasës | Rrethore |
| Materiali i kasës | Resin (plastikë) |
| Ngjyra e kasës | E zezë |
| Materiali i xhamit | Resin glass |
| Tipi i ekranit | Digital |
| Materiali i rripit | Resin |
| Ngjyra e rripit | E zezë |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle |
| Pesha | ≈41 g |
| Jetëgjatësia e baterisë | ≈10 vjet (CR2032) |
| Rezistenca ndaj ujit | 10 ATM (100 m) |
| Gjinia | Meshkuj Unisex |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us