| Collection: | Automatic |
| Category: | watch |
| Gender: | male |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | automatic |
| Case color: | polished/brushed rose gold |
| Case height: | 12 mm |
| Case width: | 43 mm |
| Case diameter: | 43 mm |
| Case material: | stainless steel |
| Strap material: | calfskin leather |
| Strap color: | black |
| Strap width: | 20 mm |
| Clasp: | pin buckle |
| Dial color: | black |
| Water proofness: | 3 ATM |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us