| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 450 |
| Modeli / Ref. | R3273776010 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf, 24h, tachymeter |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | ~11–12 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Jeshile (sunray) |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Vecori te tjera | Tachymeter bezel, kronograf sportiv, dizajn modern |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us