| Brandi | Sector |
| Koleksioni | C300 |
| Modeli / Ref. | R3273301001 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf, 24h |
| Diametri i kases | 42 mm |
| Trashësia e kases | ~12 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zeze |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp (diver me siguri) |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Kronograf sportiv, stil modern C300 |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us