| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 230 |
| Modeli / Ref. | R3271661029 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë, kronograf |
| Diametri i kases | 43 mm |
| Trashësia e kases | ~12 mm |
| Forma e kases | Rrethore / sportive |
| Materiali i kases | Çelik inox pvd rosegold |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | E zezë |
| Materiali i rripit | Silikon |
| Ngjyra e rripit | E zezë |
| Lloji i mbylljes | Pin buckle (fibbia) |
| Rezistenca ndaj ujit | 100 m / 10 ATM |
| Veçori të tjera | Kronograf sportiv |
| Gjinia | Meshkuj |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us