| Brandi | Sector |
| Koleksioni | 240 |
| Modeli / Ref. | R3253579517 |
| Garancia | 2 vjecare nderkombetare |
| Tipi i mekanizmit | Quartz |
| Funksionet | Ora, minuta, sekonda, datë |
| Diametri i kases | ~32 mm |
| Trashësia e kases | ~8–9 mm |
| Forma e kases | Rrethore / elegante |
| Materiali i kases | Çelik inox |
| Materiali i xhamit | Kristal mineral |
| Ngjyra e fushës | Blu (sunray) |
| Materiali i zinxhirit | Çelik inox |
| Ngjyra e zinxhirit | Argjend |
| Lloji i mbylljes | Deployant clasp |
| Rezistenca ndaj ujit | 50 m / 5 ATM |
| Veçori të tjera | Design elegant klasik, dial blu sunray, shumë i përshtatshëm për përdorim ditor |
| Gjinia | Femra |
Dërgesa në Shqipëri
Suport i menjëhershëm
Mbrojtja ndaj blerësit
Oferta Speciale
WhatsApp us